Dochodzenie należności z ubezpieczenia | adamrymarczyk | e-blogi.pl
Blog adamrymarczyk
Dochodzenie należności z ubezpieczenia 2015-04-09


Dużo słyszy się o tym, że zakłady ubezpieczeń czy przedsiębiorstwa świadczące usługi ubezpieczeniowe stosują bardzo nieetyczne praktyki, a mianowicie wypłacają poszkodowanym zbyt niskie odszkodowanie. Wy też staliście się ofiarą nieuczciwego ubezpieczyciela?

Co można zrobić?

W takiej sytuacji można udać się do sądu i na drodze sądowej dochodzić swoich roszczeń. Wiadomo, że będzie to długo trwało oraz narazi nas także na pewne koszty: czas, pieniądze, zdrowie czy nerwy. Można samemu działać, ale ja uważam, że będzie to walka z wiatrakami. Lepiej jest powierzyć swoje sprawy profesjonaliście.

Dlaczego wybrać profesjonalistę?

Prawnicy specjalizujący się w dochodzeniu roszczeń są już "wytrenowani" do tego, aby walczyć z ubezpieczycielami za pieniądze źle potraktowanych klientów. Mają odpowiednią wiedzę, jak i umiejętności.

Inivictus Kancelaria Prawna


Z całego serca polecam wam Invictus Kancelarię Prawną. Dzięki nim moja mama odzyskała należne jej ubezpieczenie. Dlaczego? Prawnicy z tej firmy posiadają wysokie kompetencje oraz umiejętności. Wiedzą, na które paragrafy należy się powołać oraz jakie dowody przedstawić w sądzie, aby ten uznał, że macie rację i ubezpieczyciel musi wypłacić wam odszkodowanie oraz należną część ubezpieczenia, której wa nie wypłacił.  

Zajrzycie na stronę http://www.ubezpieczenia-inwestycyjne.com.pl i zapoznajcie się z ofertą Kancelarii.Dodaj komentarz


e-blogi.pl
  e-blogi.pl  [Załóż blog!] rssSubskrybuj blogi
[Zamknij reklamy]